Uskoro započinje novi ciklus radionica za roditelje „Rastimo zajedno“!

Dragi roditelji, i ove godine započinjemo s radionicama namijenjenim roditeljima djece rane dobi (starosti 1-4 godine), koje se već niz godina uspješno provode u našoj ustanovi. Program „Rastimo zajedno“ razvijen je u okviru UNICEF-ove kampanje „Prve tri su najvažnije“ te je danas vrlo raširen i priznat diljem Hrvatske i šire. Radionice su mjesto gdje ćete imati priliku učiti o razvoju djece, ali i dobiti podršku drugih roditelja u opuštajućoj atmosferi. Provode se jednom tjedno, u poslijepodnevnim satima, u trajanju od 2h. Sudjelovanje je za roditelje besplatno. Detaljnije informacije možete naći na oglasnim pločama ili kod odgajatelja vašeg djeteta. Ukoliko ste zainteresirani, možete se prijaviti e-mailom našoj psihologinji*. Pozivamo vas da nam se priključite!

*Prijave su obavezne jer je broj sudionika ograničen.

Radionice započinju u ponedjeljak, 14.10.2019. u vrtiću Morčić u 17h. Radujemo se Vašem dolasku!