Uskoro počinju radionice za roditelje „Rastimo zajedno“!

Dragi roditelji, pozivamo vas da se priključite radionicama namijenjenim roditeljima djece rane dobi (starosti 1-4 godine), koje se već niz godina uspješno provode u našoj ustanovi. Program „Rastimo zajedno“ razvijen je u okviru UNICEF-ove kampanje „Prve tri su najvažnije“ te je danas vrlo raširen i priznat diljem Hrvatske i šire. Radionice su mjesto gdje ćete imati priliku naučiti mnogo o razvoju djece, ali i dobiti podršku drugih roditelja u opuštajućoj atmosferi. Provode se jednom tjedno, u poslijepodnevnim satima, u trajanju od 2h. Sudjelovanje je za roditelje besplatno. Detalje o načinu prijave možete naći na oglasnim pločama ili kod odgajatelja vašeg djeteta. Dobrodošli!

Radionice započinju u četvrtak, 7.2.2019. u vrtiću Morčić u 17h