Škola za razvedene roditelje u TIĆ-u

Novi ciklus Škole za razvedene roditelje u organizaciji Centra za pružanje usluga u zajednici Tić, održava se svake srijede od 31.1. do 28.2. 2024., od 17 do 18,30 sati, na adresi Beli Kamik 11 u Rijeci. 

Program se provodi od 2007. godine, a namijenjen je roditeljima koji su razvedeni ili je proces razvoda braka u tijeku. Cilj programa je olakšati prilagodbu djece i roditelja na nove životne okolnosti, pomoći u smanjivanju opterećenja uvjetovanih rastavom, uz jačanje roditeljske kompetencije u odgoju, a time i osjećaja zadovoljstva roditeljskom ulogom.

Program je namijenjen roditeljima koji žele znati više:

  • o utjecaju razvoda na razvoj djece
  • o tome kako pomoći djeci da se prilagode na nove životne okolnosti
  • o vještinama konstruktivnog zajedničkog roditeljstva nakon rastave.

Program je besplatan, a za vrijeme trajanja edukacije ponuđene su i kreativne radionice za djecu sudionika starosti 4+.

Obavezne su prijave putem e-obrasca ili telefonom 051 215 670.