OBAVIJEST O PRIVREMENOJ OBUSTAVI RADA DJEČJEG VRTIĆA SUŠAK

 https://susak.rivrtici.hr/sites/default/files/logo_kula.png

 

Tel: ++385 51 449 021, ++385 51 449 020,

Braće Stipčić 32, 51000 Rijeka

web: http://susak.rivrtici.hr, e-mail: susak@rivrtici.hr

                         

 

Poštovani roditelji,

sukladno priopćenju za javnost Predsjednika Vlade Andreja Plenkovića te Odluke Državnog stožera civilne zaštite i priopćenja Ureda Grada Rijeke od dana 13. ožujka 2020. g., Dječji vrtić Sušak privremeno obustavlja rad zbog sprječavanja širenja zaraze korona virusa na svim lokacijama: PPO Galeb, PPO Morčić, PPO Pčelice, PPO Veseljko i PPO Vežica,

 

 od 16. ožujka do 29. ožujka 2020. godine

 

Obavještavamo sve roditelje koji nemaju nikakve mogućnosti alternativnog zbrinjavanja djece kako će djeca biti prihvaćena i zbrinuta u vrtiće koje pohađaju u Dječjem vrtiću Sušak. Također, preporuka je roditeljima da tu mogućnost koriste u što manjoj mjeri - na vlastitu odgovornost, kako bi se rizik eventualnog prijenosa virusa smanjio na najmanju moguću mjeru, odnosno, kako bi preventivna mjera koju je donijela Vlada Republike Hrvatske imala maksimalan mogući pozitivan učinak.

Sukladno daljnjem razvoju situacije, uslijedit će nove obavijesti koje će biti objavljene na mrežnim stranicama Dječjeg vrtića Sušak.

 

S poštovanjem,                                                                                                      

 Ravnateljica:   

                          Milena Vuletić