HZJZ izdao Upute vezano uz povratak djece u vrtić

Poštovani roditelji,

molimo pročitajte priložene upute HZJZ vezano uz osiguranu mogućnost zbrinjavanja djece u dječjim vrtićima.

Sukladno navedenim uputama, Dječji vrtić Sušak organizirat će rad vrtića za djecu za koju postoji potreba zbrinjavanja (oba zaposlena roditelja, bez mogućnosti organiziranja zbrinjavanja kod kuće, dijete i osobe s kojima je bilo u kontaktu su bez simptoma).

Informiramo Vas kako ćete tijekom ovog tjedna (5.5.2020.-8.5.2020.) biti kontaktirani od strane odgajatelja Vašeg djeteta, radi prikupljanja informacija o potrebama za pohađanjem vrtića u periodu narednih 14 dana (11.5.2020.-22.05.2020.)

Rad će se organizirati u fiksnim skupinama svakih 14 dana.

Svi roditelji koji će koristiti usluge DV Sušak tijekom tog perioda potpisat će izjavu kojom daju suglasnost vezano uz trenutne mjere.