Veseljko - razne proljetne aktivnosti

Djeca vrtića Veseljko i ovog su proljeća imala mnogo aktivnosti. 

Donosimo pregled nekih događaja:

  • 5.4.2024. - Donacija senzornog dvorca Sencastle Dječjem vrtiću Sušak
  • Šetnja okolicom, boravak na plaži Sablićevo
  • 29.4. - Posjet plaži Pajol-djeca putem svih osjetila doživljavaju svoju okolinu, posebno more. Kušaju ga, dodiruju, mirišu, osjećaju sunce, vjetar. Razlikujemo boje mora i neba, temperaturu vode i uspoređujemo sa temperaturom pronađenog leda (što je hladnije, more ili led).
  • 13.5. - Izlet u Svetvinčenat u Istri, posjet dvorcu Sanc. Michael gdje su se djeca imala prilike upoznati sa različitim životinjama, razgledati oružje, sprave, igre kakve su se koristile u stara vremena. U izlet su bili uključeni obilazak dvorca sagrađenog od drva, vožnja u kočiji koju vuče magarac, jahanje na poniju itd.
  • 18.5.- Olimpijada gradskih dječjih vrtića
  • 20.5. - gostovanje Produkcije Z, predstava Tri mačke, gdje djeca uče na zabavan način, kroz scenski pristup, o prijateljstvu i odnosima.
Vrtić: