Skupine Bubbles i Rainbows u posjeti farmi magaraca OPG-a Lucić u Šmriki

Skupine s ranim učenjem engleskog jezika Bubbles i Rainbows iz PPO Morčić posjetile su farmu magaraca OPG-a Lucić u Šmriki. Hranjenje magarčića jabukama i mrkvama je bio prekrasan doživljaj, ali ipak je najveći doživljaj bilo hranjenje bebe magarice Ine mlijekom na bočicu. Djeca su imala priliku  maziti i timariti magarce te gledati kako im se čiste kopita, jahati i voziti se kolima koje je vukla magarica Roža. Posjetili smo kokošinjac i prikupili desetak jaja, prošetali do 2 mala jezera iz kojih se crpi voda za magarce i za zalijevanje vrta, obišli vrt prepun raznog povrća te vidjeli zlatne ribice u velikom bazenu.

Nakon ovih aktivnosti su djeca uživala trčeći i igrajući se u parku OPG-a Lucić s prekrasnim pogledom na Kvarner.

Vrtić: