Radnom akcijom do još boljeg dvorišta…

Nakon dvogodišnje pauze, djeca, roditelji i odgajateljice Podcentra Vežica realizirali su još jednu uspješnu radnu akciju uređenja dvorišta vrtića. Osim običnog zida, sada imamo i „vodeni“ i „zvučni“, osim običnih (popravljenih) ljuljački, imamo i „stajaće“, umjesto ružno zašarane nadstrešnice, imamo prekrasno pobojanu. Bojanje nije zaobišlo niti tobogan, osvježili smo mediteranski vrt i zasadili još jedno drvo, i to –ginko! Iskreno zahvaljujemo svim roditeljima koji su nam donosili materijale, tvrtki Elcon Geraetebau na vrijednoj donaciji, a najviše obiteljima: Maksimovski, Morić, Škugor, Dujmović, Beg (Voćanec), Pešut, Blažić, Večerina, Kasumović, Bralić, Tomljanović, Bogdanović, Antulov, Žuža i Vranješ  koje su izdvojile svoje vrijeme i trud u subotnje jutro da nam pomognu oplemeniti i još jednom uljepšati naše dvorište na koje smo ponosni!

Vrtić: