Pčelice u humanitarnoj akciji "Kuglice dobrih želja"

Vrtić "Pčelice" sudjelovao je u petak, 26.11.2021. godine u humanitarnoj akciji "Kuglice dobrih želja", a prikupljena sredstva od prodaje kuglica donirat će se Udruzi DIP- Društvo za istraživanje i potporu koji radi s mladima s teškoćama u razvoju. Djeca, roditelji i odgajateljice sakupili su se oko 18 sati, napisali svoje poruke, zatvorili ih u kupljene kuglice koje su djeca potom objesila na centralnu jelku na Korzu. Naše su kuglice dobrih želja dignute košarom na veće visine. Kasnije smo se svi zajedno počastili i družili u gradskoj kavani Korzo pa su djeca mogla uživati u sokovima i pogledu na jelku. 

Sretni i ispunjeni posebnim osjećajem otišli smo našim domovima bogatiji za još jedno iskustvo druženja i doprinosa potrebitima.

Hvala svima na sudjelovanju.

Vrtić: