Pčelice na Ljetu na Gradini

PPO Pčelice sudjelovat će na manifestaciji Ljeto na gradini od utorka 22.lipnja do petka 25. lipnja s projektom Trsat - svakim danom u terminu od 17 do 20 sati. Otvorenje predstavljanja vrtića i projekta je u utorak 22. lipnja u 17:30 sati, u kojem će sudjelovati djeca i odgajatelji vrtića Pčelice, pozdravnim obraćanjem i dvjema pjesmama u izvedbi djece: "Na Trsatu" i "Mom zavičaju". Na izložbi koja će uslijediti moći će se vidjeti dječji uradci nastali u projektu Trsat: slikovnice "Trsatska gradina" i "Šetnja Trsatom", maketa Trsatske gradine, plakat "Homo na Trsat", didaktička igra "Sastavi čakavsku riječ" i Dnevnik o Trsatu koji se tijekom projekta vodio s djecom i u suradnji s roditeljima. U radioničkom dijelu gosti će se moći uključiti likovnim izražavanjem na temu o Trsatu, a nastali radovi će također biti izlożeni u prostoru dječjeg kutka. Svakog dana izlożbu i radionice će voditi odgajatelji vrtića, a za petak je planirano zatvaranje sudjelovanja vrtića Pčelice na Ljetu na Gradini 2021.

Vrtić: