Interaktivna šetnja Rijekom

U suradnji s roditeljima djece 23.9.2021. godine od 18 do 19 i 30 sati PPO "Pčelice" sudjelovao je u tradicionalnoj manifestaciji "Fiumare 2021". Nakon zajedničkog fotografiranja djece, roditelja i odgajateljica vrtića uslijedila je šetnja Rijekom i obilazak značajnih i prepoznatljivih kulturno-povijesnih sadržaja: Gradska ura, Riječki principij, Katedrala sv. Vida, Koblerov trg, fontana, Stari grad, rodna kuća Ivana pl. Zajca, spomenik mlikaricama, Kosi toranj, crkva Uznesenja Blažene Djevice Marije, Mrtvi kanal, Most hrvatskih branitelja, kazalište Ivana pl. Zajca, tržnica, ribarnica i lukobran.

Cilj ove interaktivne šetnje bio je proširivanje znanja o našem gradu Rijeci, te sticanje novih spoznaja o njegovoj kulturnoj baštini. 

Svi zajedno smo uživali u našem prelijepom gradu i jednom sasvim novom iskustvu koje nam je pružila ova ugodna večernja šetnja. 

Vrtić: