„Zubić Vila“ u posjeti odgojno-obrazovnoj skupini „Loptice“

Zdrav stil života usvaja se od najmlađe dobi, pa je vrtić uz roditeljski dom, najbolje mjesto za prve spoznaje o tome kako higijenske navike utječu na naše zdravlje. Dječja pitanja te međusobni razgovori potaknuli su nas da u odgojno - obrazovnu skupinu „Loptice“ dovedemo mamu koja radi kao stomatolog.  Mama Ivana je na zanimljiv i pristupačan način kroz razne aktivnosti djeci objasnila ulogu i doprinos stomatologa u očuvanju zdravlja zubi, naglasila je važnost higijene usta i zubi te je objasnila što je karijes i kako ga spriječiti. Na kraju sva su djeca dobila poklon od „Zubić Vile“ da i kod kod kuće nastave primjenjivati ono što su u vrtiću naučili.

Veliko hvala našoj mami Ivani na trudu i prenesenom znanju i veselimo se ponovnom druženju.

Vaše „Loptice“

Vrtić: