Završna svečanost i ispraćaj školaraca

Dana 31.5 sportska skupina "Loptice" održala je sportsku prezentaciju za roditelje i završnu svečanost za ispraćaj školaraca. Koristimo priliku još jednom zahvaliti se roditeljima, bakama i djedovima, nonama  i nonićima na divnoj podršci, suradnji i nesebičnom pomaganju, bez Vas sve ovo ne bi bilo moguće. Dragi naši školarci teška srca se opraštamo od Vas, ali pamtiti ćemo sve prekrasne trenutke koje smo proveli zajedno, a Vi sada ponosno koračajte prema novim školskim avanturama.  Drage naše "Loptice" ponosni smo na Vas koliko ste marljivo radili, učili, igrali se, usvajali nova znanja i vještine  i sada ste spremni za dugo toplo ljeto, a mi Vas čekamo na jesen kad opet krećemo s novim zajedničkim pustolovinama.
 
Vole Vas Vaše Jasna, Suzi i Željana
Vrtić: