Sportska skupina Loptice u šetnji i na bazenu

Interaktivna šetnja Vežicom

Djeca iz sportske skupine „Loptice“ u pratnji odgojiteljica iskoristila su lijepo vrijeme za šetnju i upoznavanje Vežice. Djeca su putem razgledavala, opisivala i pokazivala ulice gdje stanuju; upoznavali smo se s pravilima ponašanja u prometu; posjetili smo poznati bunker na Vežici, te igralištena Kampusu gdje su djeca imala priliku odigrati razne elementarne igre. Šetnja je protekla u veseloj atmosferi punoj raznih događaja koje smo kasnije prepričavali u vrtiću.

 

 

Posjet bazenima Kantrida

Posljednjeg tjedna u mjesecu rujnu, djeca upisana u redoviti program obogaćen elementima iz sporta iz grupe „Loptice“, posjetila su plivalište na Kantridi. Na bazenima su djeca imala priliku igrati razne igre u vodi pomoću kojih su usvajala vještine održavanja na vodi i pod vodom.

  

 

Dio atmosfere možete osjetiti na našim fotografijama:

 

 

 

Vrtić: