Posjet stadionu HNK Rijeka na Rujevici

U sklopu programa "Igrom do sporta",  sportske skupine "Loptice" i "Školjkice" posjetile su stadion HNK Rijeke na Rujevici.  Glasnogovornica kluba Sandra Nešić dočekala nas je na Rujevici, te  provela kroz press centar, svlačionice, upravu, tiribine i nogometni teren. Gđa. Sandra objasnila nam je kako izgleda jedan dan u životu nogometaša, a  djeca su uzbuđeno i nestrpljivo postavljala razna pitanja; "Što nogometaši jedu,piju?; Koliko sati na dan treniraju, spavaju?, Kako se osjećaju kada igraju utakmicu pred puno ljudi?; . Upoznali smo i nogometaše Antona Krešića, Matu Stanića i Martina Zlomislića, te trenere koji su odgovarali na mnogoborjna dječja pitanja i davali poučne sportske savjete.
 
Veliko hvala cijeloj upravi HNK Rijeke i gđi. Sandri Nešić, nogometašima i trenerima koji su nas lijepo ugostili i približili nam svijet nogometa. Posebice hvala roditeljima naših Loptica i Školjkica koji svakodnevno sudjeluju u planiranju svih naših aktivnosti, te hvala mami Lei i tati Albertu koji su bili s nama kao podrška i potpora našoj djeci.
 
Odgojiteljice i kineziologica :)
Vrtić: