online stručni čitalački klub za odgajatelje dječjih vrtića

Permanentno stručno usavršavanje trajna je obveza i način stalnog učenja svih stručnih djelatnika. U izazovnim pandemijskim uvjetima realiziramo ju istražujući nove tehnološke mogućnosti.

Stručnu raspravu o pročitanoj literaturi u okviru Stručnog čitalačkog kluba odgajatelja dječjih vrtića s područja grada Rijeke ove godine nastavljamo online putem. Prva radionica održana je 17.11.2020., a sudionici su mogli jedni druge inspirirati novim proučenim stručnim naslovima, primjerima dobre prakse u poticanju čitalačke kulture i pismenosti djece s kojom rade te širenjem dobre prakse čitanja i stručnog diskutiranja u kolektivima u kojima su zaposlene. Odabrani su naslovi za daljnji rad ove stručne grupe te sačinjen plan daljnjih susreta. Veselimo se nastavku grupnog učenja i rasta!