Na Sljeme, na Sljeme! Djeca vrtića Galeb na zimovanju

Djeca sportske skupine "Loptice" iz vrtića Galeb, u periodu od 28.siječnja do 1.veljače 2019.g. provela su na zimovanju na Sljemenu. Udoban smjestaj u Tomislavom domu i program agencije "Dobra zabava" omogućili su "djeci s mora" pet nezaboravnih dana na snijegu.
Osim skole skijanja, tijekom dana stalno su se izmjenjivale aktivnosti u kojima su djeca uzivala. Bilo je tu sanjkanja, igara na snijegu, plivanja u bazenu pa sve do večernjih aktivnosti poput plesa pod maskama, super talenta ili gledanja filmova uz grickalice. Svaka sumnja roditelja da će možda njihovo dijete ubrzo htjeti kući pala je u vodu, jer su o njima brinuli njihova odgajateljica Jasna Glad te ekipa mladih animatora, koji su svojim entuzijazmom, veseljem i profesionalnošću osvojili srce svakog djeteta. Program je pratio potrebe i mogućnosti djece. Na kraju programa, djeca su pozdravila svoje domaćine te se svatko sa skijaskom diplomom i puno lijepih uspomena vratio u zagrljaj svojih roditelja.
Sljeme, vidimo se i dogodine!!!
 
Vrtić: