Jesen u vrtiću Galeb

Jesen je doba godine kada se svi veselimo novim zajedničkim avanturama! Djeca koja su stari polaznici vrtića, novoupisana djeca i odgajatelji. Osim što je mjesec rujan prepun različitih emocija od kojih prevladavaju sreća i uzbuđenje, a ljetni doživljaji s radošću se prepričavaju, to je razdoblje u kojem priroda oko nas poprima jesenske boje, a mi smo jako radoznali kada je riječ o upoznavanju i istraživanju svega što se u prirodi u jesen nalazi. U dječjem vrtiću Galeb jesen smo dočekali i pozdravili uz mnoštvo zabavnih i edukativnih sadržaja i aktivnosti: oslikavanje jesenskih plodova, pjevanje jesenskih pjesama, obilježavanje dana jabuka, otiskivanje različitim jesenskim plodovima, svakodnevni boravak u prirodi u različitim vremenskim uvjetima, šetnje u okolici vrtića, sakupljanje i razvrstavanje jesenskih plodova…

Pogledajte kako smo uživali te što smo sve učili u istraživanju jeseni!

Vrtić: