Važna obavijest - COVID 19

Dana 4.9.2020. godine u DV Sušak, PPO Veseljko, potvrđen je COVID 19 kod jednog djeteta. Slijedom ove informacije DV Sušak je poduzeo sve potrebne mjere zaštite te kontaktirao Epidemiološki odjel NZZJZ PGŽ-a te gradski Odjel za odgoj i školstvo. Sukladno epidemiološkim uputama, u samoizolaciji do 15.9.2020. su tri odgajatelja i djeca navedene skupine koja su bila u kontaktu sa oboljelim djetetom. Epidemiološka obrada je u tijeku i po saznanju novih informacija ćemo Vas po potrebi pravovremeno obavijestiti. Sva ostala djeca vrtića Veseljko slobodno mogu pohađati vrtić. Pozivamo Vas da se i nadalje držite svih propisanih mjera i preporuka. Preporuča se roditeljima/skrbnicima praćenje djeteta te ukoliko uoče neke od simptoma COVID-19 (kašalj, otežano disanje, povišena tjelesna temperatura, dijareja, povraćanje i sl.) hitno telefonom obavijeste pedijatra, nadležnog epidemiologa i ravnateljicu DV Sušak.

Vrtić: